O mnie - Psychiatra - Piotr Szymański
290
page-template-default,page,page-id-290,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

O mnie

Ukończyłem Wydział Lekarski w 1995 roku. Uważałem i uważam, że nie ma nic ważniejszego niż pomoc drugiemu człowiekowi, szczególnie gdy cierpi. Dlatego zostałem lekarzem psychiatrą. Pomagać to mój priorytet. Dlatego od niemal 20 lat pracuję w Szpitalu Psychiatrycznym, w Poradniach zdrowia psychicznego, w Poradni leczenia uzależnień, w charakterze biegłego  przy Prezesie Sądu Okręgowego w Gdańsku. W ciągu swojej pracy pomogłem już setkom osób.

 

To pacjent jest dla mnie najważniejszy – był to najistotniejszy powód dla którego otworzyłem mój gabinet. Dlatego od momentu w którym zdecydujesz się zadzwonić do mnie gwarantuję Ci pełne wsparcie, opiekę i pomoc.

 

Prywatnie, chociaż mieszkam i pracuję nad morzem to kocham nie tylko spokój i siłę jaką ono daje ale i moc gór i górskich wędrówek. Czerpiąc motywację z chęci pomagania ludziom energię czerpię właśnie z górskich wędrówek, które kocham.

Jeśli czujesz, że sam nie poradzisz sobie z tym co Cię przytłacza zadzwoń i pozwól mi sobie pomóc.

IMG_7599copy
Kontakt telefoniczny

+48 501 202 975